Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami. PAMIETAJ: bielizna (skarpetki) są produktami, których po otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia i higienę.

Adres do zwrotów:

    K2 PROMOTE Krzysztof Krawczyk

    Przemiarki 21/25

    30-384 Kraków

 

     Dodatkowe informacje:

 • Nie przyjmuję zwrotów nadanych za pobraniem
 • Otrzymałeś gratis? – w przypadku zwrotu towaru odeślij go również do nas
 • Otrzymałeś rabat na kolejną sztukę? – w przypadku zwrotu towaru pomniejszymy zwrot wpłaty o wartość udzielonego rabatu
 • Podczas zakupu zestawu otrzymałeś rabat na kolejny produkt? - w przypadku zwrotu jednego produktu z zestawu, otrzymasz zwrot pieniędzy za tańszy produkt

 

Reklamacje:

W sprawie reklamacji prosimy kontakt mailowy: kontakt@k2promote.pl

 

 1. Formularz zwrotu/reklamacji
  Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.
 2. Odesłanie produktu
  Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.
 3. Wysyłka
  Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

        K2 PROMOTE Krzysztof Krawczyk

        Przemiarki 21/25

        30-384 Kraków

 

Kupujący ponosi pełną odpowiedzialność za sprawdzenie zgodności dostawy i zamówieniem w momencie odbioru produktów. Warunkiem dochodzenia ewentualnych roszczeń z tytułów braków lub uszkodzenia przesyłki oraz niezgodności faktury z zamówieniem jest sporządzenie protokołu reklamacyjnego z udziałem pracownika firmy wysyłkowej lub odmowa przyjęcia dostawy oraz pisemne powiadomienie Sprzedawcy w terminie 3 dni roboczych od daty dostawy, adres email do powiadomień kontakt@k2promote.pl Sprzedawca ma prawo nie uwzględnić reklamacji w tym zakresie, zgłoszonych po odbiorze produktów od firmy spedycyjnej.

 

Reklamowany produkt powinien być dostarczony wraz z całym kompletem, który otrzymali Państwo przy zakupie. Prawidłowe zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać dane imienne oraz teleadresowe wraz z numerem kontaktowym. Prosimy dołączyć kartę gwarancyjną razem z otrzymanym dowodem zakupu oraz pisemną informację na temat usterki. 

W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu należy bezzwłocznie spisać z kurierem doręczającym protokół szkody. Następnie prosimy o kontakt w celu złożenia reklamacji.

 

Dodatkowe informacje: 

 1. Sprzedawca zapewnia dostawę towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. 
 2. Sprzedawca odpowiada wobec konsumenta za sprzedany towar, jeżeli wada zostanie stwierdzona w okresie 1 roku od momentu jego wydania. 
 3. Konsument ma prawo do złożenia reklamacji na podstawie rękojmi, jeżeli towar konsumpcyjny jest wadliwy lub niezgodny z przeznaczeniem. 
 4. W sytuacji wystąpienia wady konsument może złożyć do sprzedawcy reklamację z tytułu rękojmi i zażądać jednego z czterech działań: wymiany towaru na nowy; naprawy towaru; obniżenia ceny; odstąpienia od umowy – o ile wada jest istotna. 
 5. Wybór żądania zależy od konsumenta. Jeżeli przedsiębiorca nie zgadza się z tym wyborem, może pod pewnymi warunkami zaproponować inne rozwiązanie. Pod uwagę mogą być brane następujące okoliczności: łatwość i szybkość wymiany lub naprawy towaru; charakter wady – istotna czy nieistotna; to, czy towar był wcześniej reklamowany. 
 6. Reklamację z tytułu rękojmi należy złożyć w formie pisemnej. Należy opisać zauważoną wadę i określić swoje żądania przewidziane w ramach rękojmi. 
 7. Pismo reklamacyjne z widocznym podpisem konsument należy przesłać listem poleconym na adres siedziby sprzedawcy lub emailem na adres sprzedawcy. 
 8. Sprzedawca rozpatrzy reklamację w terminie maksymalnie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia i poinformuje kupującego o dalszym postępowaniu. 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Wygląd i treści > Strony informacyjne > Zwroty i reklamacje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl